wtorek, 23 kwietnia 2024

English Quiz- Polna vs Biała NiżnaUczniowie klasy VII ze Szkoły Podstawowej w Polnej oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Białej Niżnej połączyli swe siły w ramach realizowanej w tych klasach innowacji pedagogicznej z języka anielskiego. Nauczyciele języka angielskiego postanowili zorganizować wyjątkowy konkurs, który połączył uczniów obu placówek. Z okazji nadchodzącego Dnia Języka Angielskiego, przypadającego 23 kwietnia, uczniowie klas siódmych zostali zaproszeni do udziału Konkursie Pisemnym z Języka Angielskiego- w rywalizacji pełnej wiedzy i umiejętności językowych.     

Konkurs, który odbył się w obu szkołach, był doskonałą okazją do sprawdzenia swoich zdolności językowych na tle rówieśników. Quiz wymagał nie tylko znajomości słownictwa i gramatyki, ale także umiejętności szybkiego myślenia i dedukcji. Celem tej akcji było nie tylko pobudzenie zainteresowania językiem angielskim, ale również zachęcenie uczniów do eksponowania swojego talentu oraz możliwości rywalizacji z uczniami z innej szkoły.


Po zaciętej walce, z każdej placówki wyłoniono zwycięzców, a także jednego triumfatora na tle obu szkół. Zwycięzcy zostali uhonorowani nagrodami, jednak największym osiągnięciem było dla nich uznanie kolegów i koleżanek oraz świadomość własnych umiejętności.

Wyniki w naszej szkole prezentują się następująco:

  • I miejsce: Magdalena
  • II miejsce: Anna
  • III miejsce: Piotr 


Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy ich do dalszego rozwoju językowego, bo przecież nauka języków obcych to fascynująca podróż!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz