wtorek, 23 czerwca 2026

Dzień Taty- życzenia od uczniów kl. II

Dziś obchodzimy Dzień Taty. Z tej wyjątkowej okazji uczniowie klasy II przygotowali dla swoich Tatusiów wyjątkowe życzenia w formie filmiku.

Życzymy wszystkim Tatom dużo zdrowia, radości, spełnienia marzeń oraz wielu powodów do dumy i uśmiechu każdego dnia. Dziękujemy za miłość, troskę, wsparcie i obecność.


Film został zrealizowany w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”, dzięki któremu uczniowie mogli rozwijać swoje umiejętności kreatywne i medialne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz