Dziś obchodzimy Dzień Taty. Z tej wyjątkowej okazji uczniowie klasy II przygotowali dla swoich Tatusiów wyjątkowe życzenia w formie filmiku.
Życzymy wszystkim Tatom dużo zdrowia, radości, spełnienia marzeń oraz wielu powodów do dumy i uśmiechu każdego dnia. Dziękujemy za miłość, troskę, wsparcie i obecność.
Film został zrealizowany w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”, dzięki któremu uczniowie mogli rozwijać swoje umiejętności kreatywne i medialne.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz